Jdi na obsah Jdi na menu

PHL - Nýrsko 28.8.2010

Dobrý den ,všem dnes jsme se rozjeli do Nýrska na 9 kolo PHL. ve sportu jak už to v Nýrsku bývá nejdříve jsme trošku bloudili protože nikde žádný ukazatel ,ale nakonec jsme dorazili na místo do Nýrska se sjelo 15 týmů mužů a 9 týmů žen.Soutěži jinak není co vyknout vše hezky připravené pochválit musím poháry v druhém kole moc hezké taky jsme dva vysoutěžili.Ale teď už k soutěži Bystřický ukázali že sport ovládají a umístili se na prvním místě s časem 20,64 vteřin a v druhém kole taktéž na prvním místě s časem 20,71 vteřin.A jak jme na tom byli mi V prvním kole jsme měly malé problémy s béčkem který nám držel hadici a mi jsme nemohli běžet útok jsme dokončili s časem 23,27 a obsadili 6 pozici a druhém kole bylo vše na jedničku náš čas byl 20,61 vteřin 2.místo.A naše ženy prvním kole se jim taktéž nezadařilo a skončili na posledním 9 místě a,ale holky si s toho nic nedělali a řekli si v druhém kole jim to ukážem a také ukázali udělali útok za 36,72 vteřin a obsadili bronzovou příčku.Zapomněl jsem podoknout ,že do druhého kola postupovali všichni - což se nám líbilo.Po soutěži jsme vyrazili domů a oslavili úspěchy v našem hasičském klubu.