Rozpis soutěží 2017 a výsledky PHL
SDH Rozsedly - rozpis soutěží a výsledky
ostatní soutěže
Okrsek v Rozsedlých, 13.5.2017, 13.00
muži 1.místo s časem útok 26,56 vteřin, štafeta 65,25 vteřin
ženy 1.místo s časem útok 52,89 vteřin, štafeta 83,93 vteřin
Vyřazovací kolo žen v Nýrsku, 3.6. 2017, 8.00
ženy nezůčastnili
Vyřazovací kolo mužů III, IV v Čejkovech 10.6. 2017, 8.00
muži 2.místo s časem ... vteřin, ... vteřin štafeta
Okresní kolo v Čejkovech, 17.6. 2017, 8.00
muži 2.místo s časem 26,49 vteřin, 72,42 vteřin štafeta , celkový 98,92 vteřin
ženy nepostoupili
Petrovice u Sušice, .7. 2017, 13.00
muži nezůčastnili
ženy nezůčastnili
Pošumavská hasičská liga 2017 - celkové výsledky
muži | |||||||||||||||
pořad | družstvo | Ha | Su | Tý | Mo | Lu | De | Ro | Ný | Sl | St | Ma | Kl | Celkem | po odečtu |
1 | Záhorčice | 14 | 12 | 15 | 13 | 15 | 8 | 13 | 11 | 15 | 8 | 124 | |||
2 | Neznašovy | 0 | 14 | 14 | 8 | 14 | 15 | 15 | 15 | 9 | 11 | 115 | |||
3 | Hadrava | 15 | 15 | 6 | 6 | 12 | 10 | 14 | 14 | 10 | 12 | 114 | |||
4 | Malá Víska | 4 | 10 | 11 | 12 | 10 | 14 | 7 | 10 | 12 | 4 | 94 | |||
5 | Bystřice nad Úhlav. | 6 | 11 | 13 | 15 | 7 | 11 | 10 | 7 | 0 | 7 | 87 | |||
6 | Rozsedly | 5 | 13 | 12 | 11 | 0 | 9 | 11 | 14 | 10 | 85 | ||||
7 | Tupadly | 12 | 9 | 8 | 7 | 0 | 7 | 8 | 8 | 11 | 15 | 85 | |||
8 | Nýrsko | 7 | 7 | 4 | 0 | 12 | 12 | 12 | 13 | 67 | |||||
9 | Bystřice nad Úhlav. B | 5 | 9 | 10 | 0 | 13 | 9 | 4 | 2 | 9 | 61 | ||||
10 | Střeziměř | 14 | 11 | 13 | 14 | 52 | |||||||||
11 | Křištín | 7 | 2 | 5 | 5 | 8 | 5 | 5 | 8 | 45 | |||||
12 | Bezděkov | 9 | 6 | 9 | 4 | 13 | 41 | ||||||||
13 | Mochtín | 9 | 6 | 2 | 3 | 6 | 0 | 26 | |||||||
14 | Habartice | 13 | 9 | 3 | 25 | ||||||||||
15 | Ostřetice | 11 | 13 | 1 | 25 | ||||||||||
16 | Štepánovice | 8 | 1 | 5 | 14 | ||||||||||
17 | Drslavice | 3 | 4 | 6 | 13 | ||||||||||
18 | Hradištská Lhota | 6 | 6 | 12 | |||||||||||
19 | Habartice B | 10 | 10 | ||||||||||||
20 | Týnec u Horaždovic | 10 | 10 | ||||||||||||
21 | Klenová | 8 | 8 | ||||||||||||
22 | Rovná | 2 | 5 | 7 | |||||||||||
23 | Slavošovice | 7 | 7 | ||||||||||||
24 | Defurovy Lažany | 6 | 6 | ||||||||||||
25 | Chudenín | 4 | 2 | 6 | |||||||||||
26 | Luby | 5 | 5 | ||||||||||||
27 | Velký Bor | 4 | 4 | ||||||||||||
28 | Kolinec | 3 | 3 | ||||||||||||
29 | Kydliny | 3 | 3 | ||||||||||||
30 | Myslovice | 1 | 0 | 1 | |||||||||||
31 | Rabí | 1 | 1 | ||||||||||||
32 | Božkov u plzně | 0 | 0 | ||||||||||||
33 | Dehtín | 0 | |||||||||||||
34 | Dlažov | 0 | 0 | ||||||||||||
35 | Janovice nad Úhlavou | 0 | |||||||||||||
36 | Měčín | 0 | |||||||||||||
37 | Nýrsko B | 0 | |||||||||||||
38 | Petrovice u Měčína | 0 | |||||||||||||
39 | Preclavice | 0 | |||||||||||||
40 | Sobětice | 0 | 0 | ||||||||||||
41 | Strážov | 0 | |||||||||||||
42 | Sušice | 0 | 0 | ||||||||||||
43 | Týnec u Klatov | 0 | |||||||||||||
44 | Bolešiny | 0 | 0 | ||||||||||||
45 | Slavošovice B | 0 | |||||||||||||
ženy | |||||||||||||||
pořad | družstvo | Ha | Su | Tý | Mo | Lu | De | Ro | Ný | Sl | St | Ma | Kl | Celkem | po odečtu |
1 | Hadrava | 7 | 10 | 8 | 10 | 10 | 10 | 7 | 10 | 10 | 82 | ||||
2 | Bystřice nad Úhlavou | 8 | 9 | 10 | 5 | 5 | 9 | 7 | 5 | 9 | 8 | 75 | |||
3 | Tupadly | 10 | 5 | 0 | 9 | 7 | 5 | 9 | 10 | 8 | 9 | 72 | |||
4 | Nýrsko | 8 | 9 | 8 | 8 | 8 | 10 | 9 | 6 | 4 | 70 | ||||
5 | Neznašovy | 6 | 4 | 5 | 6 | 9 | 7 | 6 | 8 | 7 | 7 | 65 | |||
6 | Dlažov | 7 | 7 | 3 | 6 | 8 | 6 | 4 | 5 | 46 | |||||
7 | Malá výska | 9 | 6 | 7 | 2 | 4 | 5 | 4 | 6 | 43 | |||||
8 | Drslavice | 4 | 4 | 5 | 13 | ||||||||||
9 | Štěpánovice | 6 | 3 | 9 | |||||||||||
10 | Sušice | 6 | 6 | ||||||||||||
11 | Rozsedly | 1 | 4 | 5 | |||||||||||
12 | Týnec u Hor. | 4 | 4 | ||||||||||||
13 | Strážov | 0 |
PHL Habartice, Habartický soudek, 24,6. 2017, 13.00, OSH
PHL - muži 11. místo s časem 41,2 vteřin
2.kolo - muži nepostoupili
PHL Sušice, Memoriál Václava Bucifala, 1.7. 2017, 09.00, sport
PHL - muži 3. místo s časem 23,41 vteřin
2.kolo - muži nezůčastnili
PHL Týnec u Horažďovic, Prácheňský pohár, 8. 7. 2017, 13.00, OSH
PHL - muži 4. místo s časem 28,71 vteřin
2.kolo - muži 11. místo neplatný pokus (prasklo béčko)
PHL Mochtín, Pohár starosty OÚ, 15. 7. 2017, 13.00, sport
PHL - muži 5. místo s časem 24,04 vteřin
2.kolo - muži nezůčastnili
PHL Luby, Memoriál Josefa Kadlece, 22. 7. 2017, 13.00, OSH
PHL - muži 20. místo NP
2.kolo - muži nepostoupili
PHL Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně, 29. 7. 2017, 13.00, OSH
PHL - muži 7. místo s časem 35,98 vteřin
2.kolo - muži nepostoupili
5,8,2016
PHL Rozsedly, Memoriál Ing. Jiřího Fuchse, 12. 8. 2017, 13.00, OSH
PHL - muži 5. místo s časem 31,46 vteřin
2.kolo - muži 5. místo s časem 33,44 vteřin
PHL - ženy 7 místo s časem 48,11 vteřin
2.kolo - ženy nepostoupili
PHL Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého, 19. 8. 2017, 10.00, sport
PHL - muži nezůčastnili
2.kolo - muži nezůčastnili
PHL Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny, 26,8. 2017, 13.00, OSH
PHL - muži 2. místo s časem 25,54 vteřin
2.kolo - muži nezůčastnili
Strážov, O pohár starosty města, 2. 9. 2017, 13.00, sport
PHL - muži 6.místo s časem 26,31 vteřin
2.kolo - muži nezůčastnili
Malá Víska, Pouťový pohár, 9.9 . 2017, 13.00, OSH
PHL - muži
2.kolo - muži
Opohár starosty města Klatov - (Luby) 16. 9. 2017, 13.00,OSH
PHL - muži
2.kolo - muži