Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis soutěží 2013 a výsledky PHL

10. 2. 2013

Pošumavská hasičská liga 2013 - celkové výsledky 

muži                              
poř. družstvo Ha Su Ja Lu De Ro Sl St Ma Kl Celkem po odečtu
1 Hadrava 10 8 10 10 0 9 10 0 10 5 10 10 92  
2 Měčín 0 6   6 9 6 8 6 7 8 1 8 65  
3 Střeziměř 6 9 5 5 6 1 4 3 9 7 8 0 63 62
4 Tupadly  3 5 0 1 3 4 6 10 4 10 5 5 56 55
5 Rozsedly 7 3 6 0 0 0 9 7 2 6 4 9 53  
6 Neznašovy 8 0 7 0 10 7 7 1 5 0 0 7 52  
7 Velenovy 9   8 8   10     8     6 49  
8 Nýrsko  0 10 1 4 7   5 8 1 9 0 3 48  
9 Bystřice  nad Úhlavou 0 7 2 7 2 8 2 0         28  
10 Štepánovice 2 0 0 9 0 2 3 4 3   2   25  
11 Petrovice u Měčína 0   9 0 8       6   0   23  
12 Dehtín               9     9 1 19  
13 Bezděkov  5 0 3 0 5           0 4 17  
14 Záhorčice       2 4     0 0 4 6 0 16  
15 Malá Víska 0                   7   7  
16 Týnec u Horaždovic     4     3             7  
17 Zelená Lhota 1   0   1     2   3     7  
18 Habartice 4                     2 6  
19 Nýrsko B                5         5  
20 Velenony B 0         5             5  
21 Sušce   4           0         4  
22 Luby         0           3 0 3  
23 Ostřetice     0 3         0       3  
24 Tedražice 0 2                     2  
25 Rabí   1                     1  
26 Běšiny                         0  
27 Bešiny B                         0  
28 Bolešiny  0                       0  
29 Bolešiny B                         0  
30 Čejkovy                         0  
31 Defurovy Lažany           0             0  
32 Dešenice                         0  
33 Drslavice 0     0 0       0   0 0 0  
34 Frymburk     0                   0  
35 Hoštice 0                     0 0  
36 Janovice nad Úhlavou       0                 0  
37 Klenová 0                       0  
38 Komušín     0                   0  
39 Kozí                         0  
40 Krelovice                         0  
41 Kydliny 0       0             0 0  
42 Nýrsko C                         0  
43 Preclavice                         0  
44 Slavošovice                         0  
45 Soustov                         0  
46 Strašín                         0  
47 Strašín B                          0  
48 Strážov                         0  
49 Strážov B                         0  
50 Týnec u Klatov                         0  
51 Velký Bor                         0  
52 Vrhaveč                     0   0  
53 Vrhaveč B                     0   0  
54 Žihobce                         0  
55 Kydliny B                       0 0  
56 Měcholupy                       0 0  
ženy                              
pořad družstvo Ha Su Ja Lu De Ro Sl St Ma Kl Celkem po odečtu
1 Hadrava   10 10 10 10 10 9 10 10 8 10 8 105 97
2 Pačejov 7 7 9 9 8 7 8 6 9 9 8 9 96 83
3 Rozsedly 9 9 8 8   8 7 9 0 7 9 7 81  
4 Nýrsko 10     6 9     8 8 10 7 10 68  
5 Štěpánovice 8 6 6 7 7 9 10   7   5   65  
6 Drslavice 6     4 5       6   6 6 33  
7 Dehtín         6     7         13  
8 Sušice   8           5         13  
9 Týnec u Hor.     7                   7  
10 Předslav       5                 5  
11 Rabí   5                     5  
12 Luby                       5 5  
13 Malá Víska   0                 4   4  
14 Janovice nad Úhlavou       3                 3  
15 Dešenice                         0  
16 Klenová                         0  

 

SDH Rozsedly - rozpis soutěží a výsledky

PHL Habartice, Habartický soudek, 22. 6. 2013, 13.00, OSH
PHL -
muži 4.místo s časem 26,59 vteřin

PHL - ženy 2.místo s časem 37,63 vteřin

2.kolo - muži 2.místo s časem 26,94 vteřin

2 kolo - ženy 2.místo s časem 35,55 vteřin

PHL Sušice, Memoriál Václava Bucifala, 29. 6. 2013, 09.00, sport

PHL - muži 8.místo s časem 39,81 vteřin

PHL - ženy 2.místo s časem 34,84 vteřin

PHL Týnec u Horažďovic, Prácheňský pohár, 5. 7. 2013 (pátek), 13.00, OSH

PHL - muži 5.místo s časem 27,57 vteřin

PHL - ženy 3.místo s časem 32,98 vteřin

2.kolo - muži 6.místo s časem 36,9 vteřin

2 kolo - ženy 2.místo s časem 36,49 vteřin

PHL Janovice nad Úhlavou, Pohár starosty, 13. 7. 2013, 13.00, OSH

PHL - muži 12.místo s časem 43,49 vteřin

PHL - ženy 3.místo s časem 35,01 vteřin

2.kolo - muži nepostoupili

2 kolo - ženy 2.místo s časem 38,78 vteřin

PHL Luby, Memoriál Josefa Kadlece, 20. 07. 2013, 13.00, OSH

PHL - muži 16.místo s časem diskvalif. (praskla hadice)

PHL - ženy nezůčastnily

2.kolo - muži nepostoupili

2 kolo - ženy nezůčastnily

PHL Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně, 27. 7. 2013, 13.00, OSH

PHL - muži 11.místo s časem 42,31 vteřin

PHL - ženy 3.místo s časem 42,32 vteřin

2.kolo - muži nepostoupili

2 kolo - ženy 4.místo s časem diskvalifkace

3,8,2013

 

PHL Rozsedly, Memoriál Ing. Jiřího Fuchse, 10. 8. 2013, 13.00, OSH

PHL - muži 2.místo s časem 26,93 vteřin

PHL - ženy 4.místo s časem 40,16 vteřin

2.kolo - muži 1.místo s časem 27,29 vteřin

2 kolo - ženy 1.místo s časem 32,93 vteřin

17,8,2013

PHL Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého, 24. 08. 2013, 10.00, sport 

PHL - muži 4.místo s časem 24,05 vteřin

PHL - ženy 2.místo s časem 27,45 vteřin

2.kolo - muži .místo s časem  vteřin

2 kolo - ženy 2.místo s časem  vteřin

PHL Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny, 31. 08. 2013, 13.00, OSH

PHL - muži 9.místo s časem 32,87 vteřin

PHL - ženy 6.místo s časem diskvalif.

2.kolo - muži nepostoupili

2 kolo - ženy 2.místo s časem 40,26 vteřin

Strážov, O pohár starosty města, 7. 9. 2013, 13.00, sport
PHL - muži 5.místo s časem 24,79 vteřin

PHL - ženy 3.místo s časem 37,30 vteřin

2.kolo - muži nezůčastnili

2 kolo - ženy nezůčastnily


Malá Víska, Pouťový pohár, 14. 9. 2013, 13.00, OSH

PHL - muži 7.místo s časem 36,29 vteřin

PHL - ženy 2.místo s časem 36,89 vteřin

2.kolo - muži nepostoupili

2 kolo - ženy 3.místo s časem 38,34 vteřin

21,9,2013

 

O pohár starosty města Klatovy - Kydlyny, 28. 9. 2012, 13.00, OSH

PHL - muži 2.místo s časem 25,76 vteřin

PHL - ženy 4.místo s časem 39,35 vteřin

2.kolo - muži nezůčastnili

2 kolo - ženy .místo s časem  vteřin

                                     ostatní soutěže

Okrsek Rozsedly, 25.5.2013, 13.00

muži 2.místo s časem 35,89 vteřin,    štafeta 75,54,vteřin

ženy 1 místo s časem 36,36 vteřin,   štafeta  II věková kategorie (neběhá)

Vyřazovací kolo žen Rabí, 1. 6. 2013, 8.30

místo s časem  vteřin,   štafeta  II věková kategorie (neběhá)

Vyřazovací kolo mužů III, IV Volšovy, 8. 6. 2013, 9.00

nezůčastnily

Okresní kolo Čejkovy, 15. 6. 2013, 8.30 

muži nezůčastnili

ženy místo s časem  vteřin,   štafeta  II věková kategorie (neběhá)

Petrovice u Sušice, 29. 6. 2013, 13.00

muži 1.místo s časem 25,76 vteřin

ženy 1 místo s časem 36,87 vteřin

Soustov 14.9.2013 v 16,30

muži 1.místo

ženy 1 místo